Mājai

Kuras ir tās jūsu mājas daļas, kas varētu iegūt no izolācijas ar poliuretāna putām?

Pieņemu, ka jūsu mājā ir telpas, kas varētu tikt uzlabotas ar papildus izolāciju. Tās var būt telpas, kas netiek tik bieži izmantotas kā virtuve vai dzīvojamā istaba. Un iemesls šo telpu neizmantošanai ir tas, ka tās nav pareizi izolētas. Likumsakarīgi, ka mēs izmantojam tradicionālo izolāciju un tirgū pieejamos būvmateriālus, bet, ja jūs dzīvojat mūsu klimata joslā- teritorijā, kur laika apstākļi mainās no plusiem uz  mīnusiem, ar augstu gaisa mitrumu un spēcīgu vēju, vai jūs pastāvīgi uztrauc pieaugošie apkures tēriņi, jūs varat droši dot priekšroku izolācijai ar poliuretāna putām.

Ja jūs interesē, kurām mājas daļām jūs varat izmantot siltuma izolācijai putas, nav šaubu, ka tās ir:

Pagrabs un pamati Vislielākā priekšrocība siltuma izolācijai ar slēgto šūnu putām ir to ūdensnecaurlaidības īpašība. Putas rada gaisa barjeru, neatkarīgi no lietošanas vietas (siltinot no ārpuses vai iekšpuses) un novērš gruntsūdens iekļūšanu tavā pagrabā. Šādai izolācijai un putu īpašībām ir milzīga nozīme, ja jūs dzīvojat teritorijā, kur var būt vētras vai plūdi. Salīdzinājumam, parastie izolācijas materiāli uzsūc mitrumu un saglabā to uz ilgu laiku, tādējādi izraisot daudz problēmas.

Bēniņi Neatkarīgi no tā, vai esat pabeidzis izbūvi mansarda stāvā, siltumizolācijas putas var palīdzēt uzlabot un uzturēt jūsu mājas temperatūru noteiktā režīmā. Piemēram, putām ar atvērtām šūnām piemīt īpašība aizpildīt visās plaisas un tukšumus uz siltināmās virsmas, kas ļauj novērst caurvējus un gaisa noplūdi, kā arī papildus rada skaņas izolāciju telpā. Ja jūsu bēniņi stāv tukši, nav šaubu, ka izolācija palīdzēs pārveidot to apdzīvojamā telpā bez caurvēja. Jumta siltināšana arī palīdz atbrīvoties no tādām problēmām kā lāsteku rašanās.

Jumta siltināšana – tas ir grūts uzdevums, ar kuru var tikt galā tikai profesionāļi. Pareizi izpildīta siltumizolācija nekavējoties samazina siltuma zudumu un veido komfortablu mikroklimatu mājas iekšpusē. Pareizi siltinātam jumtam nekad nav lāsteku.

Viena no  poliuretāna putu izsmidzināšanas tehnoloģijas priekšrocībām ir spēja radīt jebkāda biezuma pilnīga pārklājuma slāni, ko nav iespējams radīt ar rūpnieciski ražotiem siltinātājiem, kuriem ir lieluma ierobežojums.

Garāža Visvairāk pakļautas temperatūras izmaiņām ir telpas virs garāžas. Ja garāžas griesti nav izolēti pareizi, tad auksta grīda un caurvēji garantēti! Kādas ir priekšrocības putu siltinājumam salīdzinot ar tradicionālajiem siltumizolācijas materiāliem? Gaisa barjera, ko nodrošina putas, garantē caurvēju novēršanu un arī aukstas grīdas paliks pagātnē.