Termogrāfija

Kad āra temperatūra ir nokritusies stipri zem 0, ir vispiemērotākais laiks, lai veiktu termogrāfiju! Tās mērķis ir noteikt siltuma zuduma avotus Jūsu dzīvoklim vai mājai!

Lai precīzi noteiktu vietas, kur ir siltumenerģijas zudumi, temperatūras starpībai starp iekštelpām un āra telpām jābūt vismaz 15º C. Termogrāfiju veic ar speciālu kameru un tās rezultātā, izmantojot objektu radīto infrasarkano starojumu, var iegūt objekta (ēkas, tās elementu vai dzīvokļa) virsmas temperatūras foto attēlojumu.

Apsekošanā tiek pārbaudīta ēkas fasāde, jumts, bēniņi, pagrabs un apkures cauruļvadi. Ar termogrāfijas palīdzību var pārbaudīt izpildīto darbu kvalitāti un atklāt norobežojošo konstrukciju siltumnoturības vājās vietas, t.sk. slēptos defektus.Termogrāfija ir salīdzinoši lētākais veids, kā identificēt ēkas siltuma zudumu vietas, kā arī noteikt nepieciešamos siltināšanas darbus tādā veidā ietaupot Jūsu līdzekļus!

Sazinies ar mums bezmaksas konsultācijai! Papildus tam, izmantojot mūsu sniegtos siltināšanas pakalpojumus, par termogrāfju samaksātā summa tiks piemērota kā atlaide siltināšanai!